anony.M

Patří zelí v pytlíku do ledničky?

Myslím to zelí,které se prodává v sáčku…Je na něm napsané:uchovávejte v chladu a temnu.Po otevření uchovávejte v ledničce.takže zavřené být v lednici nemusí?díky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

v obchodech ho mají v regále …myslím, že není nutné aby bylo v lednici když je v původním balení, ale načaté bych ho do ní dala, u nás ale dlouho nevydrží, hned ho sníme

Další odpovědi
anonym

Do poznámky jste sama napsala, že normálně se má zelí v sáčku skladovat v chladu a temnu. Pokud máte chladný sklep, nebo komoru, či spížku, klidně ho nechte tam. Po otevření už jenom do lednice, nebo spotřebovat. Já to jsem nucena řešit tou lednicí, protože jiné vhodné skladovací prostory nemám.

briketka10

jestli máte doma zimu 10°C, hmm..
regál v obchodě taky chladí na sáčku je 1O°C napsáno mám to zelí v lednici záleží na Vás..

dagry

Jéžiši ..................