Avatar uživatele
annas

Patři Vilma Cibulková k vašim oblíbeným herečkám?

Film Zemský ráj to napohled (režie Irena Pavlásková) triumfoval v minulých dnech na festivalu v Moskvě. Dostal Cenu mezinárodních filmových kritiků. Cenu ruského filmového klubu a třetí trofej získala Vilma Cibulková za nejlepší herecký výkon

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, anonym, vagra, aramah, pekynka, anonym, Drap, anonym, gagaga před 5003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano,paní Cibulková je vynikající herečka a kromě toho na ní obdivuji jak vypadá stále dobře,nevím jak to dělá,jen tiše závidím. Je stále plná elánu,je to velice energetická dáma. A co mě nejvíc překvapuje,je to,jak dokázala,že o ní bulvár tolik nepíše…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vilma Cibulkova patri k mym oblibenym hereckam.Jednou bezel v talevizi takovy serial na sobe nezavislych pribehu,Kostka hral zarlivce v jednom dilu,v dalsim prave Cibulkova hysterku.Jeji podani zeny hysterky bylo uzasny,po generaci Medricke,Hlava­cove,Janzurce a dalsich,patri prave ona mezi ty ,ktere je nahradi.Ve filmu Zemsky raj…jsem se ja bavila herectvim Etzlera.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Mě se na Vilmě nelíbí silikonová prsa, i alkohol se na ni docela podepsal, ale jako herečku ji beru. Určitě patří mezi ty lepší.

Viděla jsem s ní jeden úžasný film (skleróza se hlásí, takže nevím, jaký) a tam byla naprosto dokonalá, její výkon prostě úžasný, až jsem ji vše věřila, jak mě vtáhla do děje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Vilmu Cibulkovou mám ráda je to velmi dobrá herečka tak jako např:Jiřina Bohdalová,Jiřina Jirásková…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Vilma Cibulková? Výborná herečka. Její filmy mám moc ráda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN PANÍ ANNAS.MĚLY JSME SPOLU SPOR,ALE POKUD JSTE TO SKUTEČNĚ NEMYSLELA PROTI MNĚ VE ZLÉM,TAK NABÍZÍM MEZI NÁMI SMÍR,JESTLI JEJ
PŘIJMETE.CO SE TÝKÁ VILMY CIBULKOVÉ TAK JI ZNÁM VELMI DLOUHO JEŠTĚ KDYŽ NE ZROVNA ŠťASTNĚ ŽILA S HERCEM PANEM MACHÁČKEM.NEBYLA MOC V TÉ DOBĚ V POHODĚ,HODNĚ PILA ALKOHOL A NIČILA SE.JE TO VELMI CITLIVÁ A PO OPRAVDOVÉ LÁSCE TOUŽÍCÍ KRÁSNÁ ŽENA.TEď V SOUČASNOSTI JIŽ DELŠÍ DOBU SE SVÝM NOVÝM PARTNEREM ÚSPĚŠNĚ ABSTINUJE A ZDÁ SE,ŽE SE NA NI BOŽÍ MILOST A LÁSKA USMÁLA.CO SE JÍ TÝKALO A TÝKÁ JAKO VYHRANĚNÉ A VELMI NADANÉ HEREČKY-TAK MOHU V UPŘIMNOSTI ŘÍCI,ŽE JE SKVĚLÁ A TO OCENĚNÍ SI PLNĚ NA ROZDÍL OD PÁR JINÝCH HEREČEK V PLNOSTI VŠEHO DOBRÉHO ZASLOUŽÍ.
MÁM JI RÁDA A JE SKUTEČNĚ JINÁ A TO VE VŠEM MNOHEM LEPŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ NEŽ DŘÍVE. ZDRAVÍ VÁS---ZAJ-PO

Zdroj: ŽILA JSEM OD MALA V UMĚLECKÝCH KRUZÍCH

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pekynka

Vilma Cibulková je brilantní herečka. Píšu ale kvůli něčemu jinému. Udělala jste mi, zaj- po, velikou radost, jak jste oslovila paní annas, obou si vás velmi cením, Vaše odpovědi jsou hodnotné a přínosné, navíc jste kolegyně -sestřička. Jsem citlivá na jakoukoliv přepjatou reakci mezi známými, Váš spor jsem zaznamenala a nebylo to příjemné.Nechci aby to vyznělo špatně, nejsem porodce ani rádce. Myslím, že navštěvujeme tento server, protože tu máme spoustu známých, jsme tu rádi a ne proto abychom si znepříjemňovali dny a řešili hlouposti, každý odpovídá dle svých znalostí.Děkuji za smír, život je příliš krátký na to aby se řešili hlouposti. Díky holky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Ano Vilma Cibulková je moc dobrá herečka,bohužel je málo vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Velice dobrá.Já osobně ji mám rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Vilma Cibulková je pro mne jedna z našich nejlepších hereček.Hodně se mi líbila taky A.Geislerová v Želarech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Však se taky říká, že v Americe kromě Jacka Nicholsona neumí nikdo hrát, takže by to měla o to víc usnadněné 🙂 Přeji ji další krásné role…

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Popelko, máte pravdu. Občas si také říkám, jak je to možné, že jedině v Americe jsou hvězdy. V minulosti přece vítězily italské či francouzské herečky. Stejně tak mužské osazenstvo.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Zaj-Po, děkuji. Náš spor vznikl z nedorozumění. Už je to za námi.

Já Cibulkovou miluji, některé informace se objevily v tisku, i když většinou bývají nadsazené. Zřejmě jí prospělo manželství s Etzlerem. Kdysi jsem četla v odborném časopise o filmu, že kdyby V. C. žila v Americe, že by patřila mezi nejlepší.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Pekynko, děkuji. Jsem ráda, že jste se vyjádřila jako nestranný pozorovatel. Rovněž mě netěší, když dochází k různým střetům. Myslím si, že jsme celkem dobrá parta a že se vše dá v klidu vysvětlit.

před 5002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Paní Zajpo, mohla bych vás poprosit, abyste psala malými písmeny jako my ostatní, špatně se ty velká písmena čtou… pokud je to možné, děkuji a jinak se na mě nezlobte, nemyslím to ve zlém.

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

To by chtělo 🙂

před 5003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek