Patři"Poštovni spořitelna" bance ČSOB?Myslim tim že když budu mit učet u Poštovni spořitelny jsem klientem ČSOB.

Nejlepší odpověď
mosoj

Klientem jste především ČSOB divize Poštovní spořitelna. Nevím k čemu tu informaci potřebujete. Mám účet jak u Poštovní spořitelny tak u ČSOB a pro oba účty mám stejné identifikační číslo. Jenom hesla jsou logicky jiná.