hapiky

Patří mezi stárnutí i to, že pozvolna ztrácíte zájem o módu a značkové oblečení?

Je to jen můj případ? Jsem v tom sám?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jestli to nebude jako v tom vtipu, že staří lidé už mají v šatníku všechny módní styly.:-))

Další odpovědi
Kepler

Možná je to tím, že ztrácíš motivaci. Nepotřebuješ na někoho udělat dojem, nehoníš se za holkama a tak. Já jsem se vždycky staral o módu jen okrajově, jen tak, abych nepůsobil jako dinosaurus. Pro mně muselo být oblečení především praktické a tak už to zůstane.

Malvína

Já to stejně nemám. Na oblečení si zakládám. Mám ráda kvalitu, do jisté míry luxus. Styly měním, opravdu jsem chameleon tohoto směru. Přesto si to užívám a mám ráda. Značky mám oblíbené, protože vím, že oblečení mi sedí střihem, materiálem, je to můj styl. Ovšem i v sekáči se dají najít skvosty!

paul1

Také se rád projdu sekáčem, dají se tam najít i na mne, co mám trochu velikostní problémy, celkem hezké věci – a většinou originál, málokdy mají dva nebo více stejných kusů.

Arne1

Jsem asi starý už od mládí. Preferuju oblečení ve kterém se dobře cítím a nějaké modní trendy jsou spíše na obtíž.

Herjulfson

Myslím, že ne. Nikdy jsem netoužil po značkovém oblečení a v případě „značky“ jsem vždy upřednostňoval, když to nebylo na první pohled zřejmé. Nemohu říct, že bych nakupoval u trhovců nebo v sekáčích, ale prostě na značcě tolik nelpím. Řídím se spíše zkušeností, a proto dnes existují značky, které prostě nekoupím, byť se třeba zdají být líbivé a cenově… prostě už nevěřím, že vydrží.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.