Gestas

Patří Jindra Petáková mezi „autory jedné knihy“?

Nejlepší odpověď
annas

Vypadá, že ano.
"Jindra Petáková je česká učitelka matematiky a své profesi se ráda věnuje občas i nyní, i když je v důchodu.

Do světa literatury pronikla svou sbírkou matematických úloh, která se jmenuje Matematika příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ, kterou zná téměř každý středoškolský student. Jindra Petáková má ve školství praxi celých 37 let a i v důchodovém věku přemýšlí o tom, že by napsala ještě další knihu o matematice, neboť má prý doma skříň plnou nevyužitých příkladů. Jindra Petáková ve volném čase velmi ráda lyžuje a v létě se věnuje jízdě na kole. Také ráda chodí na túry a stará se o zahradu."
https://www.me­gaknihy.cz/617792__­jindra-petakova?p=1

Napsala vyjádření v jednom dopiose jako reaklcio na maturitu z MAT v r. 2015. Mohla knihu napsat, ale vydaná zřejmě nebyla.

„Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!“
https://www.da­tabazeknih.cz/au­tori/jindra-petakova-23732