Avatar uživatele
alik360

Patří ananas na pizzu?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ProbablyNotS

Ne

Dle mého názoru absolutně ne a ani mi to tam nechutná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne

Za mě ne, ale jestli to někomu chutná, ať si to tam dá. Fantazii se meze nekladou. Jedna nedaleká restaurace donedávna dělala jako „specialitu“ pizzu na sladko. To si vůbec nedokážu představit.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Ne

Hodnotit zda patří nebo ne mi nenáleží. Je to na preferencích každého jedince. Já ho na pizze nevyhledávám – nesedí mi tam. Byla jsem svědkem i pizzy Miami – ananas a mandarinka.

Pro Quentose – Měla jsem borůvkovou. Těsto bylo upravené, ne klasické na pizzu, ale snad kynuté. Silná vrstva čerstvých borůvek, posypka a navrch ještě cukr. Byla moc dobrá, chutnala jako klasický koláč. Stačilo v názvu vyměnit za slovo “pizza” a prodávalo se to jedna báseň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ne

To už by byl spíš koláč.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

Ne

Určitě ne! Fujky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano

Je běžné ananas se šunkou.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Ano

Proč ne. Pizza hawai je v každé pizzerii, tudíž evidentně patří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Ne

Je to každého věc a volba.

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cvrčák

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano

A už jsi ochutnal pizzu se smetanovým základem, kysaným zelím a slaninou? Mňamka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano

Každý si může dát na pizzu to, na co má chuť. Já si ho dávám na pizzu s kuřecím masem a žampióny. Nevím, jestli je to Hawai nebo něco jiného, je to pizza àla já.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne

Proti chuti strávníka, žádný „dišputát“ ;D A občasné konzumaci (velmi zřídka).
Pokud bude ovocná, bez debat, ananas ano :)
V zásadě platí to, že sladké (ovoce/cukr) se k masu nemá přidávat. Hlavně tehdy, pokud člověk „trpí“, už jen lehčími dyspeptickými obtížemi.
(Ze stejného důvodu se nemá míchat zelenina s ovocem a maso, šunka s mléčnou bílkovinou /sýr, smetana, mnáslo se nepočítá :)/. Česká kuchyně je plná, takových často užívaných kombinací…).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ano

Jasně, že patří, kombinace sladkého a slaného je ověřená a výrobci moc dobře vědí, proč taková jídla produkovat – vytvoření závislosti a návrat zákazníků. Potvrzeno zejména fast foodovými řetězci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Na MOU pizzu v žádném případě. CIZÍ pizza nechť má ananas třeba přímo v těstě, to vůbec neřeším. To je podle vkusu každého soudruha.

Nový příspěvek