alik360

Patří ananas na pizzu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ProbablyNotS

Ne

Dle mého názoru absolutně ne a ani mi to tam nechutná.

Další odpovědi
quentos

Ne

Za mě ne, ale jestli to někomu chutná, ať si to tam dá. Fantazii se meze nekladou. Jedna nedaleká restaurace donedávna dělala jako „specialitu“ pizzu na sladko. To si vůbec nedokážu představit.

Malvína

Ne

Hodnotit zda patří nebo ne mi nenáleží. Je to na preferencích každého jedince. Já ho na pizze nevyhledávám – nesedí mi tam. Byla jsem svědkem i pizzy Miami – ananas a mandarinka.

Pro Quentose – Měla jsem borůvkovou. Těsto bylo upravené, ne klasické na pizzu, ale snad kynuté. Silná vrstva čerstvých borůvek, posypka a navrch ještě cukr. Byla moc dobrá, chutnala jako klasický koláč. Stačilo v názvu vyměnit za slovo “pizza” a prodávalo se to jedna báseň.

seraphico

Ano

paul1

Ne

To už by byl spíš koláč.

Prostě já...

Ne

Určitě ne! Fujky.

elkon

Ano

Je běžné ananas se šunkou.

JežíšKristus

Ano

Proč ne. Pizza hawai je v každé pizzerii, tudíž evidentně patří.

Lgee

Ne

Je to každého věc a volba.

Cvrčák

Ne

iceT

Ano

A už jsi ochutnal pizzu se smetanovým základem, kysaným zelím a slaninou? Mňamka.

GM

Ano

Každý si může dát na pizzu to, na co má chuť. Já si ho dávám na pizzu s kuřecím masem a žampióny. Nevím, jestli je to Hawai nebo něco jiného, je to pizza àla já.

da ny

Ne

Proti chuti strávníka, žádný „dišputát“ ;D A občasné konzumaci (velmi zřídka).
Pokud bude ovocná, bez debat, ananas ano :)
V zásadě platí to, že sladké (ovoce/cukr) se k masu nemá přidávat. Hlavně tehdy, pokud člověk „trpí“, už jen lehčími dyspeptickými obtížemi.
(Ze stejného důvodu se nemá míchat zelenina s ovocem a maso, šunka s mléčnou bílkovinou /sýr, smetana, mnáslo se nepočítá :)/. Česká kuchyně je plná, takových často užívaných kombinací…).

RyuzakiKate

Ano

Jasně, že patří, kombinace sladkého a slaného je ověřená a výrobci moc dobře vědí, proč taková jídla produkovat – vytvoření závislosti a návrat zákazníků. Potvrzeno zejména fast foodovými řetězci.

cochee

Na MOU pizzu v žádném případě. CIZÍ pizza nechť má ananas třeba přímo v těstě, to vůbec neřeším. To je podle vkusu každého soudruha.