Patní ostruha

Prosím nevíte někdo jak na patní ostruhu,ortoped to již viděl a žádné výsledky,strašně to bolí.Díky

Nejlepší odpověď
ten který je

Požadujte po Vašem lékaři at Vás pošle na rázovou vlnu tzv.Dolorclas­t.Léčba je účinná po asi 3 návštěvách.Pa­cient si ale léčbu hradí sám.Lze vyhledat na internetu ceník.Nevím kde bydlíte tak si to najděte.

Další odpovědi
lemra@lina

Pokud vím, tak se s tím hodí na ultrtazvuk.

Michal

Lékař Vám měl doporučit ozářování .nebo chirurgické odstranění a hlavně pomoci se zmírněním bolesti.Vyhledejte odborníka ,ne předepisovače léků:pomůže se od bolesti(léky)a potom se odstraní příčina! I kolegy zmíňenou rázovou vlnou.

Vicki

Z vl.zkušenosti doporučuju rázovou vlnu.(Pokud Vám jiná léčba nezabere tak jako mně)Je to v Motole,jedno ošetř.stojí asi 1 000kč,ale je to taková úleva,že to za to myslím stojí.

pawlyk

Patna ostruha ma urcite stadia liecby:

  1. ultrazvuk (hradeny ZP)
  2. laser (nizky poplatok- ZP nehradi)
  3. razova vlna (ZP nehradi, cena 700kc – 2000kc v Prahe) – osvedcila sa vraj na cca 80% tejto diagnozy
  4. operativna liecba (videl som 1 slecnu, vysledok v jej pripade katastrofalny).

V kazdom pripade je patna ostruha problem fungovania klenby nohy, vhodne vysetrenie plosky u fyzioterapeuta a kompenzovat to cvicenim pripadne pasivnou fixaciou (vlozkou), inak dojde k jo-jo efektu

aprilka72

Taky mám problém s ostruhou,dostala jsem 3× obsřik na chvíli to pomohlo,ale zase se to vrací.Nosím i podpatěnku,ale nepomáhá,tak taky nevím