patinování kovu

Já chci napatinovat srarobronzový odstín lustru. je do mého interiéru pořád příliš „do zlatova“ Je dost drahý a úplně nový..Království za radu!!!

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jestli je to dobrý nápad,ale co použít patinu měděnku…

Hledala jsem na netu a našla jsem Vám jí,tak se na to koukněte,zde odkaz
http://www.ar­tmaterial.cz/pa­tina-medenka-p-1817.html?zenid=85dcf74f­9d8b3dc61b1199f454c9080b

Další odpovědi
člověk

někteří mne budou zase hrozit přídomkama
,ale můj strýc používal na patinování moč,prostě věc sám vytvořil pomočil,podle potřeby,pak potřel ustalovačem vysušil a mnozí spoluobčané se vytahovali stoletýmy předměty.