Iceman88

Co si myslíte o fackování v hospodě – podrobnosti v doplnění?

Tak včera jsem šel s kámošem na pár točených piv u nás v obci do hospody před devátou hodinou. Dal jsem tam 5 piv, jedenáctek a jedno kapučíno. Vždycky se to rozjíždí až o půlnoci a včera to tak taky bylo. Když jsme tam ze začátku přišli, tak jsme seděli sami u stolu a naházeli pár mincí do Jukeboxu ( džuboxu ), tedy já ne, kámoš, já sbírám mince. Většinou tam pouštíme rock a metal, prostě poslouchatelné písničky.
Když už se hospoda začala vylidňovat, tak jsme si tuším po jedenácté hodině večerní přesunuli k Jukeboxu abychom ho lépe slyšeli. Za pár minut si k nám sedli dva kluci, no je to tak rok zpátky, co jsem jednomu z nich ukazoval své stránky, kde hledám dominu. Potom ke stolu tam zavolali nějakou mladou holku a říkali, že je dominantní, sama mi to potvrdila, když jsem se jí na to ptal.
Začali jsme se tam navzájem fackovat, ale podotýkám, že můj nápad to nebyl. Ona ta holka mi ze začátku nechtěla dávat žádné facky, ale že prý já jsem submisivní a že jsem otrok, řekl jeden kluk. Sám, jsem jí říkal, ať přitlačí na pilu, že mi je může dávat větší a to se taky stalo, dostal jsem od ní celkem dvě velké facky a dvě malé a docela se mi to líbilo a navíc, měl jsem to zadarmo. 😉
Když jsem se jí ptal, jestli by se mnou někam šla, řekla, že jo, jenže nemám na ní kontakt, jen jsem jí ukazoval, jaký já mám facebook, ale nevím, jestli si ho pamatuje, sice jsem jí na facebooku našel, ale nevím, jestli je to ona, pořád čekám, až mi to potvrdí.
Taky jsem se jí ptal, jestli by mě i svázala, řekla, že jo! Vidíte? Alkohol odbourává zábrany a to je jí teprve osmnáct. 😁
Samotnou by bylo jí těžší sbalit, ještě, že tam byli ti kluci. 😁

Páteční fackování v hospodě! 😁

Nejlepší odpověď
Drap

A ptáš se na co?

Další odpovědi
elkon

Dej se vyšetřit psychologem.

mosoj

Škoda každé rány, která padne vedle.

Edison

Neblbněte. Dáte mu pár facek, aby se probral a místo probrání se mu to bude líbit…

zjentek

Pche, zívačka. To já viděl kdysi dávno jednu džubox pokadit, cáklo mně to až na nohu. Anebo viděl's film Mládeži nepřístupno? Vřele doporučuji! (;

Kelt

A nafackovat ti měla vlastní máma. Nějak mi uniká pointa. Nejspíš pláčeš na špatném hrobě, tedy píšeš na špatných stránkách.