Pata Awenue-New York,Causeway Bay-Hong Kong,Avenue des Champs Elysees-Pariz,New Band Street-Londyn,Gynza-Tokio a

Na Prikopech-Praha.Vite co je to za ulice?

Nejlepší odpověď
annas

Nejsem sice z Prahy, ale co se u nás povídá, že na Příkopech jsou nejdražší obchody. Možná to bude i v ostatních uvedených městech.

Další odpovědi
anonym

http://domaci­.ihned.cz/c1-30704050-prazske-prikopy-patri-mezi-20-nejdrazsich-ulic-sveta-ale-pohorsily-si

Měl jsem dojem,že nejdražší ulice v Praze je
Pařížská ul.Holt není,ale výklady se zbožím bez cenovek.....bazary tam určitě nejsou.

Ella

že by ulice s nejluxusnějšími a také astronomicky drahými věcmi (oblečení + doplňky) od světoznámých návrhářů?

Elk

Pokusím se tipnout , že jsou na nich sídla vlády anebo prezidentská sídla…? Ano?

anonym

To ELK;dekuji za snahu,ale jsou to ulice nakupni s astronomickymi cenami.

annas

Ilines, už se můžete podívat na ty nejtěžší koruny – doplnil je Vagra. Jsem ráda, že máte o infnormaci zájem.

anonym

Dekuji Annas.