Pasivní příjem, kde se chytit?

Nemusí člověk být hned milionář, ale jestli máte rady a tipy jak se dostat „reálně“ k pasivnímu příjmu (ikdyby 7 tisíc měsíčně). Reálně myslím to, kam se dostane hned každý obyčejný smrtelník.

Odpovědi
Drap

Možností je celá řada. Stát se třeba rentierem, vyřídit si vhodný důchod a k tomu celá řada dalších možností. Bez vlastního přičinění to ovšem nepůjde.

zjentek

Rady a tipy......... když to je fakt těžko, to máš jedince od jedince…

Tak třeba já mám deset starších alu žebříků různých délek a půjčuji je… ale jo, tak tu sedmičku /měs. to tak zhruba hodí…

Lamalam

Možností je celá řada, jen namátkou: stát se rentiérem, poslancem, senátorem, půjčovat peníze apod.