Klariska15

Pasivní domy. Bydlíte někdo? Jaké to tam je?

Bydlíte někdo? Jaké to tam je?

Odpovědi
Drap

Nebydlím, několikrát jsem navštívil. Vše je na první pohled stejné, jako v každém jiném domě.

Pepa25

V seznamu v odkazu si vyber kde a jaký tě zajímá a dost často se můžeš přijít podívat i dovnitř na návštěvu – mají je většinou nadšenci, kteří se rádi podělí u zkušenosti …:-)

Zdroj: http://www.pa­sivnidomy.cz/ka­talog-pasivnich-domu/

Zulda08

Mohu mít otázku jaký je rozdíl v tom pasivním a eko domě? Čím je to tak cool?

Annafive

No v tom podle mě není rozdíl skoro žádný :) a cool je to podle mě v tom, že je to moderní styl ;)

market25

Já jsem už o pasivních domech dost načetla a byla jsem se kouknout a dost mě to nadchlo, opravdu vypadali moc krásně, hlavně to okolí a moc dobře domyšlené ;)

Zulda08

No já jsem právě četla články o těch eko domech a nevěděla jsem, zda si to můžu spojit s těma pasivníma nebo nemůžu.

Annafive

Jojo, je to to stejné, mají v sobě technologie, které umožňují dobré „zdravé“ bydlení ;)