deliris

Partner má osteoporozu a kouří – já z toho šílím!

Jak se s tím vyrovnat, když vím, že to jeho řídnutí kostí ještě více urychluje? Záleží mi na něm, nechci mu nic zakazovat, kritizovat. Ale tohle fakt nemůžu překousnout. Prostě mi to přijde jako nezodpovědný přístup.

Nejlepší odpověď
anonym

Kazdy sveho stesti ( a zdravi ) strujce…
ale chapu vas … -iv-

Další odpovědi
Syd

Chápu vás, radím nepolevovat v boji a dál se ho snažit přimět přestat. Držím palce

tom004

Nepřestane.Záleží na tom jak silný je kuřák.A,když ano,může mu to ublížit jiným způsobem.Raději bych volil,„mírný nátlak,v mezích zákona“.Razantní zákazy,zlobení,ap­.,většinou vyvolají opačné výsledky.

Deli

Je parner plnoletý a svéprávný?
Asi ano, že…
Pak bohužel nezbývá, než se s tím smířit.