Parni čistič na ktery se ptala Iliines je dost nevyhovujici…špatně se s nim myje např. pvc. Víte to?

Jedině na dlažbu je dobry!Ale jinak je hodně těžky,nedostaneš se všude a než vytřu cely dum tak jsem hodně unavena a zda se mi že to dlouho trva,pořad tahat tu šnuru a davat prodlužky,je tam kratka šnura …zlaty smetak a nějaky kvalitni hadr,jo to jde opravdu nejlip.To jen v reklamě ten mop tak lakavě nabizeji,neni to jen muj nazor ,ale i nazor par znamych co si take chtěli ulechčit uklid a koupili si ho.

Nejlepší odpověď
anonym

Dekuji Vam za nazor.

Další odpovědi
ReHu

Já ho měla krátkou dobu a vrátila. Nijak mě tento přístroj v praxi neoslovil.