rtel

Parní čistič

můžu přidat do parního čističe tento přípravek http://www.karcher-cleanstar.sk/sk/Pro­dukty/Dom-a-domacnost/Cistic-okien/Cistiace-prostriedky-k-cisticom-okien/Cistic-na-okna-RM-500-Profi.alej ?

Odpovědi
honza19hk

No tak ho tam přidej,nebo popiš kloudně na co se ptáš.Musíš vědět kam se to leje a zda vůbec na to je ten stroj stavěný.

Mapel

Nikde jsem nenašel složení, ani u výrobce. Tudíž je to pro mne nedůvěryhodný výrobek.

Trocha teoretizování. Prostředky na okna obsahují těkavé látky. Nalití takovéto látky do parního čističe vyrobím domácí bombu. Do parních čističů se nedoporučuje nic nalévat. Pracují s fyzikální podstatou roztažnosti látek.