bleskosvodos

Párkrát mě okradli-tak když by byla možnost-kradli by jste?

Nejlepší odpověď
marci1

Nepokradeš ! Kdo lže, ten krade a ..... kdo ví co ještě ! Chtěla bych se v noci v klidu vyspat ! 🙂

Další odpovědi
anonym

Nerozumím – „když by byla možnost“ – každý má možnost krást, ne???
😉
Ale ne – nekradl bych. A zlodějům bych pracky urazil.

petra15

Tak ja jsem nasla balicek bankovek, a byla pres ne takova hezka gumicka, tak jsem ten papir vyhodila a ta gumicka se mi hodila do vlasu , jsem prece blondynka…:-)

zjentek

máš pravdu, že v tomto směru je spravedlnost této země nastavena způsobem, který tě k tomu tak nějak vyzývá ..vem si své odcizené věci zpět, když nemáš zbytí, ale bude to nejspíš krádež :o

Hamon

Kdyby byla možnost? Ne. Kdyby byla nutnost? Možná.

quentos

ne, já „by jsem“ rozhodně nekrad. Běžně jsem přebíral od studentů hotovost v řádu tisíců a nikdy mě ani nenapadlo si to nechat.

bolak

já bych krad, až bych brečel