Popy

Kde mohu zaparkovat u divadla Archa?

Poraďte, kde mohu zaparkovat u divadla Archa? Nechce se mi v noci metrem k autu. Díky..

Odpovědi
gecco

Několik parkovišť je v těsném okolí Florence – vyber si – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=par­kovi%C5%A1t%C4­%9B+florenc&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl …

ten který je

Tam nezaparkujete,ale když půjdete od Archy ulicí Na Poříčí směrem k metru Florenc,tak po levé straně pod magistrálou je placené parkoviště.Je to naproti Mc Donaldu.