bauerlukin

Kde bohatí lidé parkují svá soukromá přepravní letadla, pokud je tedy mají? A pronajímají je?

Dobrý den, jen čistě ze zvědavosti bych chtěl vědět, kde bohatí lidé parkují svá soukromá přepravní letadla, pokud je tedy mají? A pronajímají je? Děkuju za odpověď

parkování letadel bohatých lidí

Nejlepší odpověď
led

Parkujú na letisku a prirodzene platia všetky poplatky za parkovanie, údržbu a služby, k tomu treba pripočítať aj plat posádky vo väčšine lietadiel musia byť 2 piloti, takže ak aj majiteľ je pilot, potrebuje aj tak ešte jedného pilota.

Další odpovědi
dubraro

1/ V hangáru na letišti, úplně stejně jako auta v garáži.
2/ Někteří ano.