vagonik

Parkovací oprávnění pro rezidenty se platí na příslušné MČ v úředních hodinách? A jak dlouho trvá jeho vystavení?

Dobrý den,

promiňte, ale z veřejných informací jsem nepochopil pár věcí: Parkovací oprávnění pro rezidenty se platí na příslušné MČ v úředních hodinách? A jak dlouho trvá jeho vystavení? A co je tedy výsledkem? Kartička, co se nalepí na čelní sklo, nebo nic nelepím a je jen v elektronické podobě (což píší na www stránkách)?

Děkuji Vám moc za informace.

Odpovědi
cukrar

Nelze odpovědět, páč je to různě dle měst. Třeba Pardubice, zaplatíte na doprvním podniku, dostatete průkaz pro určitou lokalitu. Určitě to je v úředních hodinách dpmp.cz. V noci to tam nedělají.

Dochy

vagonik: „Parkovací oprávnění v Praze“ není dotaz. To je heslo bez informační hodnoty.

quentos

Přesně tak. Ještě jednou tam vrátí tuhle původní formulaci a dotaz bude smazán jako chybně formulovaný příspěvek.

Dochy

Mno jo quentosi, ale on se jasně ptá na Prahu a Ty mu to rušíš. Pak mu cukrar pochopitelne odpovi at si trhne nohou když nenapíše město… Můžeš to tedy prosím opravit tak aby to dávalo smysl? Mimochodem, tu formulaci už tam vagonik nevrátí, protože narozdíl od Tebe vyčerpal možnost editací 😉

Dochy

cukrar: V případě nejasností v dotazu je dobře zkontrolovat zda dotaz nebyl upravován. V tomto případě došlo ke ztrátě informace při úpravě.