Břetislava

Parfémy jaké značky jsou kvalitnější a dlouhodržící Maybe nebo FM GROUP. Jak Vám vyhovují? Co je lepší?

Nejlepší odpověď
anonym

Omlouvam se , ze neodpovim presne na vasi otazku , ale vyzlousejte Armani code .Ja uz skoro nechci jiny. Vydrzi dlouho a kazdy se mi pta , co mam za parfem. A ze jsem jich v zivote vyzkousela mraky. -iv-

Další odpovědi
žolik

tohle si musíš vyskoušet sama,nejsou špatné,také mám jednu vůní,Zaleží kam zrovna jdu,Já používám ORIFLEIM.

Zdroj: žolík

fablen

Maybe neznám a FM Group mi nevyhovují – voní krátce a ne příliš kvalitně.

Upřednostňuji parfém kosmetiky LR Cosmetics (tato kosmetika je dražší, ale kvalitní), případně z těch levnějších třeba některé ze C-thru, Avril Lavigne…

Kotvič

Maybe na WC..puch jak od ropuch

Drahuška999

Mně se docela dost v poslední době osvědčilo pořizovat si imitace parfémů třeba značky Armani z těchto stránek zde – https://www.e­sensino.cz/imi­tace-armani/ … Takže kdyby náhodou někdo měl zájem, určitě mrkněte, protože je to něco, co se mi osvědčilo :) Rozdíl je skoro minimální a jediný rozdíl, který můžete poznat je v té ceně 🙂

quentos

parfémy „Maybe“? tomu říkám výborné překřtění :{D>