El dejvo

Páření psů pomozte.

Ahoj lidi…Nase fenka ma 6let plemeno zlaty retrivr je trochu mala.Chteli by jsme ji pripustit se psem zlateho retrivra ktery ma 1a pul roku a je veliky,nevadi to.. Kamaradka mi rikala ze by pri ta fenka u porodu mohla zemrit .. Poradte jen ti co se vyznaji..

Odpovědi
anonym

Zvedni telefon,zavolej vašemu veterináři,on Ti poradí.U dvou retrívrů by to neměl být problém.

Konan-Pain

Na první připuštění už je stará a mohla by mít vážné problémy s porodem. Mohla by i uhynout.