colombo3

pardon, v3echno u6 jsem vzyku3ela, a tadz to vid9te, jsem yvzkla ps8t na stroji a v3ema 10ti a tak mi to chzb9, d9kz kdo

Odpovědi
led

ak vám to písanie robí problémy, skúste zatiaľ písať bez diakritiky. Máte asi zapnutú Us alebo EN klávesnicu.
Odskočte si do nastavenia klávesnice a nastavte si ako hlavnú (default) klávesnicu češtinu.
pre WinXP

  • štart-nastavenie-ovládaci panel-miestne a jazykové nastavenie-jazyky-podrobnosti-nastavenie-predvolený vstupný jazyk-čeština