fidulinko

Paragraf a kontrola?

Dobrý den ,známa mi tvrdí,že když jsem na paragrafu s nemoc.dítětem tak nikam nemůžu,že mi muže přijít kontrola.Nesmí mně nikdo ani vysřidat ,abych se zašla apoň nakoupit.Vím,že to chtěli uzákonit,ale nevím jestli to prošlo.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Považuji to za nesmysl a stejně nový Občanský zákoník zatím nenabyl platnosti. Na „paragrafu“ je člověk zdravý, tak není důvod, aby 24 hodin denně trčel doma.

Další odpovědi
Hykam

Je to nesmysl, pokud zajistíte hlídání, můžete odejít kamkoliv.