kamila44444

Pár otázek ze ZEMĚPISU

Co se těží v Detroitu?
Nejstarší národní park v sever Americe?
Z kterého jezera vytéká řeka Niagár?
TUHLE OTÁZKU JSEM NEPOCHOPILA-Jak se nazývá mladé pohoří v Již. Americe?
DĚKUJI!

Nejlepší odpověď
Lucijej

Google:

  1. železná ruda
  2. Yellowstone National Park
  3. Erijské jezero
  4. Andy

Další odpovědi
venkovan

Co se těží v Detroitu asi najdeš na webu tohoto města. Nejstarší národní park bych hledal na internetu. Niagára se dá vyhledat v atlase. A mladé pohoří v Jižní Americe – tím se myslí geologické období ve kterém pohoří vzniklo. Třeba prahory, prvohory, třetihory apod. Takže začal bych hledat od čtvrtohor (prakticky nejmladší geologické období) směrem ke prahorách až bych něco našel.
Pro mladé šikovné děvče brnkačka. Lehčí než uvařit svíčkovou.