David111

Jaké máte odpovědi na otázky kolem života?

Jsem docela zvědav a jde mi hlava kolem z těchto otázek:

  1. Co je to život a kdo život „naprogramoval“ ?
  2. Co když je tohle jen pouhá iluze ? A co když jsme nevědomky ovládání – „hráni“ ?
  3. Co je po smrti ? Vypne se nám vše, nebo budeme někde na druhém břehu ?

Doplňuji:
U otázky 3 jsem myslel vědomí.

a ještě jedna otázka:

4. Existuje vůbec život mimo zemi ?

Odpovědi
postcd

jednoznačně na to asi nikdo neodpoví, ale tady jedna z mnoha odpovědí:

  1. podle Bible, kterou křesťané považují za Boží slovo, je to Bůh
  2. když je to iluze tak ji určitě vytvořil někdo mnohem inteligentnější než my
  3. člověk se rozpadne v prach

Doplňuji:
ad 3) podle Bible si mrtví neuvědomují nic, přeměnili se v prach

  1. o žádném živém stvoření mimo naší planetu se tam nepíše a není známo že by vědci život mimo Zemi objevili

orwell

Život je projevem organismů a je ho základní znaky jsou pohyb a látková výměna. A k ostatnímu: to kdybych já věděl…

jjj123456789

1.Bůh
2. jsme ovládáni Bohem
3. Peklo nebo ráj
4. Ví Bůh.

silesnet

S největší pravděpodobností nejsme v žádné počítacové simulaci, protože by se programátorovi nevešly na paměť iracionální čísla ( pí, odmocnina ze dvou, …)

briketka10

život nikdo neprogramuje jen se narodíš a zemřeš
naše tělo shnije v hrobě, nebo ho upálí
po smrti nic není, tomu já nevěřím
a ty iluze nikomu neberu..

Roxana

Na to existuje mnoho odpovědí.. já věřím:

  1. život je zkrátka stále proudící energie, jsme vlastně jen různé bytosti na základě různě kmitajících frekvencí. Takže jsme jen produktem tzv. Velkého třesku, kdy obrovské množství energie započalo celkový život ve vesmíru.
  2. Někdo může věřit v něco vyššího, ale tomu moc nevěřím. Nevěřím ani na mimozemšťany (rozuměj vyspělejší rasu), nevím o tom, že bych totiž nějaké potkala. A ani si nemyslím, že jsem „hrána“ naopak věřím, že si svůj život utvářím sama a tak jsem tedy já, kdo ho „hraje“.
  3. Po smrti může vědomí putovat vesmírem jako čirá energie a vlastně jen další frekvence nebo možná jen půjde naše vědomí na novou cestu = nový život = možná tzv. reinkarnace?
  4. Život mimo zemi jistě existuje, jen těžko říct zda je vyspělejší, víme o mikroorganismech a pokud nějaký stejně vyspělý byl nebo je, tak o něm nevím a možná také už mohl vymřít, zničit se…whatever.. možností je mnoho na Tvé dotazy..

Jsou to jen mé názory, pro někoho nesmysl, pro mě to dává zase víc smysl, než Bible a Bůh a nebe a peklo..

anonym

1.-2.https://www­.youtube.com/wat­ch?v=K-93zkuoXmE
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=K-93zkuoXmE
3.Posmrtný život funguje pouze v životě – po smrti nikoliv.
4.Nevím zda-li existuje život momozemský,ale mimolidský určitě.

…člověk se narodil do jakéhosi systému a tím byl do něho vtažený už jako neviňátko,které se nejraději ze všeho přispůsobuje smrti,která ho čeká na konci cesty tak i tak.
Doplňuji:
„mimozemský“