tableťák

Kde všude mám oznámit, že na pár měsíců ztratím status studenta, jsem-li OSVČ na vedlejší poměr?

Přeházím z jedné VŠ do druhé a na pár měsíců ztratím status studenta. Jsem OSVČ vedlejší, předpokládám, že na těch pár měsíců se stanu OSVČ hlavním. Chtěl bych se zeptat, kde všude to mám nyní oznámit a zařídit? Děkuju

Odpovědi
Funna

určitě své zdravotní pojišťovně a asi i na OSSZ…

Corey Oliver

i want to use this medium to say big thank you to www.ethicsfinance .com for they help me recover MY $360,500,00 worth of bitcoin that was stolen by those fucking scammers online. www.ethicsrefinance .c om are the best hack in the world with this recovery they did for me i can boldly say they are best , #ihatescammers

YOU CAN REACH OUT TO THEM FOR ANY SERVICES!!

(ethicsrefinan­ce@gmail .com

  • Western Union/MoneyGram Transfer
  • Bank Transfer
  • PayPal / Skrill Transfer
  • Crypto Mining
  • CashApp Transfer
  • Bitcoin Loans

CASH FLOWS

Potřebujete finanční pomoc? Poskytujeme půjčku s úrokovou sazbou 3%, od 3 000,00 do 95 000, – 000 000,00 USD, trvající od 1 roku do 20 let. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací Email: cashflows571@gmail.com

  • Komerční půjčky.
  • Osobní půjčky.
  • Obchodní úvěry.
  • Investiční půjčky.
  • Rozvojové půjčky.
  • Akviziční půjčky.
  • Stavební úvěry.
  • Obchodní úvěry a mnoho dalších

E-mail: cashflows571@gmail.com
Whatsapp: +380959271564
S pozdravem
Joe Campbell