Avatar uživatele
Elk

Papírky z cigaret

Je možné, že asi 10 kg papírků z cigaretových krabiček pomůže nějakému postiženému k invalidnímu vozíku? Znáte někoho takového, nebo je to na něco jiného? Dávám to známému a ten zase dál a nevím, jestli to má vůbec smysl? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, elektrikář, iceT před 4933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

Kdysi jsem to taky sbírala .Takový to stříbrný s nápisem pull,když se rozdělají cigarety,tak to na nás vykoukne.Brala si to ode mě dokonce jedna zdravotní sestra,ale jak to dopadlo jsem se nikdy nedozvěděla,ale upřímně by mě to zajímalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Ty papírky z cigaret se už zbírají docela dlouho.Ten princip taky nechápu.Jak může kus krabičky někomu pomoct.Ale kolikrát už bylo,že když pošlete asi 100 kusů,tak dostanete nějakej dárek.Byla to třeba mikyna,nebo deka,atd.A pravda to byla.Pár takových dárků jsme dostali.Jenže tam šlo o to ,aby jste si kupovali právě tu jejich značku.Ale že by to někomu mělo pomoct,tak to nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To slyším prvně – hm …u nás se nekouří tak ani papírky nemáme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Papírky z krabiček? Myslíte kolky? Ty se dají zpeněžit, ale za vozík nikdy. Idea je, že čím víc kuřáků, tím víc postižených bude mít vozík?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek