elinkabublinka

Panýaroč mi při psaní skočí text mezi text,který mám již napsaný?-Zde je ěkujidůklaz…Srdečně děkuji za odpov ěď

psaní textu
Doplňuji:
jo,moc hezká odpověď,dík za snahu,ale proč to musím hlídat a nepíše to normálně-proč to přeskakuje?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Při psaní si deaktivuj (vypni) touchpad. Nechtěnými dotyky, třeba z nepozornosti, si při psaní na klávesnici pohybuješ kurzorem, jenž se může ocitnout na nepatřičném místě psaného textu, což způsobí popisovaný zmatek.

Další odpovědi
iceT

Musíš si hlídat tu poskakující čárku,pokud je jinde než na konci napsaného textu,musíš si ji vrátit na konec,kde chceš psát.Mě to taky dělalo.Pokud je jinde,třeba uprostřed textu a začneš psát,tak se tam vkládá to co píšeš.

SinceX

Nepíšeš náhodou na notebooku? Jakmile se dotkneš touchpadu, tak to přeskakuje..;) Odpověď napiš do diskuze na tuhle otázku..;)