tendruhy

Jak řešíte, nebo budete řešit v této době pánského holiče, resp. ostříhání vlasů?

Dobrý den, jak řešíte, nebo budete řešit v téhle době pánského holiče, resp. ostříhání vlasů. Díky předem za odpověď

Pánský holič – náhrada

Nejlepší odpověď
df

Koupil jsem si strojek a stříham se sám.

Další odpovědi
elkon

Nijak, celý život mě stříhá manželka.

Arne1

Pánský holič je pro mne zbytná služba – přítelkyně už pár dní vyhrožuje že se na moje vlasy vrhne neb jsou podle ní přerostlé.

dubraro

Pánského holiče už dlouhá léta neřeším, mám vlasy na ježka a stříhám se sám strojkem.

zjentek

V době koronakrize by měla být jistá neupravenost tolerována. Kdo v této pohnuté době tolerovat nedokáže či nemíní, tak to je cyp nebo itka.