Lucijej

Pánové, už jste si prostudovali nejnovější knihu „Jak porozumět ženám“?

http://www.do­ba.sk/2014/02/­02/12-rocny-chlapec-vo-svojej-knihe-vysvetlil-ako-porozumiet-zenam/
Doplňuji:
mosoj, tady se teď ptám já

Nejlepší odpověď
anonym

Pročetl jsem spousty knih na toto téma – a s touto „nejnovější“ souhlasím – je to marný, je to marný, je to marný…
😉

Další odpovědi
jirkajirka

Na toto asi žádná kniha neni,jen nějaké doporučení.Já si myslím že nejlepší je rozum,tolerace a zbytečně neprudit. Na obou stranách mužu a žen Mě osobně to vychází už přes 30 roku..

lukas.zmizik

všechno co o ženách vím, mám z této poradny

mosoj

A ty, rozumíš mužům ?
Doplňuji:
Takovou knihu jsem nikdy v životě žádnou nečetl. Ženatý jsem 48 let se stejnou ženou. Tak si asi musíme trochu rozumět.

quentos

nečetl, zato jsem viděl jinou – o tloušťce dvacetisvazkové encyklopedie. Tahle vypadá schůdněji, do toho asi půjdu :{D>
… anebo ne, došel totiž ke stejnému poznatku jako já.

Drap

Ještě ne a ani se o to nebudu snažit.

zjentek

mám dojem, že tento chlapec, až bude mužem, propluje životem bez většího utrpení ..já mu držím palce, ať mu jasno vydrží

suaeda

Ne nečetl a ani jsem nic podobného nikdy nestudoval. Zato jsem asi 20 let dělal převážně v ženském kolektivu a stejně si netroufám říct, že ženám rozumím. Někdy je lepší částečná nevědomost.
Každý jsme jiný, jak ženy (údajně prý z Venuše) tak muži (údajně prý z Marsu), a každý z nás představuje takové ozubené kolečko, které má různé ozubení. Pokud do sebe obě kolečka v soukolí zapadají tak vše běží jak má, ale pokud ne je to katastrofa. Obě kola se vzájemně ničí a je třeba soukolí obměnit.

anonym

Sci – fi nečtu!

Hamon

Ne. Kdo umi, umi. Kdo neumi, uci. Kdo neumi ucit, pise.

arygnoc

geniálne.

ale dotyčný mladý muž až časom príde na to, že ženy majú sluchovú anomáliu a slová začínajúce na ne/nie nepočujú, resp. ignorujú.