Avatar uživatele
Lucijej

Pánové, už jste si prostudovali nejnovější knihu „Jak porozumět ženám“?

http://www.do­ba.sk/2014/02/­02/12-rocny-chlapec-vo-svojej-knihe-vysvetlil-ako-porozumiet-zenam/
Doplňuji:
mosoj, tady se teď ptám já

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, lukas.zmizik, Gorbell, zzzzz, prkýnko, gagaga, kavac před 3733 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pročetl jsem spousty knih na toto téma – a s touto „nejnovější“ souhlasím – je to marný, je to marný, je to marný…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na toto asi žádná kniha neni,jen nějaké doporučení.Já si myslím že nejlepší je rozum,tolerace a zbytečně neprudit. Na obou stranách mužu a žen Mě osobně to vychází už přes 30 roku..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

Odpoveď byla označena jako užitečná

všechno co o ženách vím, mám z této poradny

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lucijej Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

A ty, rozumíš mužům ?
Doplňuji:
Takovou knihu jsem nikdy v životě žádnou nečetl. Ženatý jsem 48 let se stejnou ženou. Tak si asi musíme trochu rozumět.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nečetl, zato jsem viděl jinou – o tloušťce dvacetisvazkové encyklopedie. Tahle vypadá schůdněji, do toho asi půjdu :{D>
… anebo ne, došel totiž ke stejnému poznatku jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ještě ne a ani se o to nebudu snažit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

mám dojem, že tento chlapec, až bude mužem, propluje životem bez většího utrpení ..já mu držím palce, ať mu jasno vydrží

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ne nečetl a ani jsem nic podobného nikdy nestudoval. Zato jsem asi 20 let dělal převážně v ženském kolektivu a stejně si netroufám říct, že ženám rozumím. Někdy je lepší částečná nevědomost.
Každý jsme jiný, jak ženy (údajně prý z Venuše) tak muži (údajně prý z Marsu), a každý z nás představuje takové ozubené kolečko, které má různé ozubení. Pokud do sebe obě kolečka v soukolí zapadají tak vše běží jak má, ale pokud ne je to katastrofa. Obě kola se vzájemně ničí a je třeba soukolí obměnit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sci – fi nečtu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ne. Kdo umi, umi. Kdo neumi, uci. Kdo neumi ucit, pise.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

geniálne.

ale dotyčný mladý muž až časom príde na to, že ženy majú sluchovú anomáliu a slová začínajúce na ne/nie nepočujú, resp. ignorujú.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek