Avatar uživatele
Psychotic

Pánové, uvažovali byste o vasalgelu?

Nové mužské kontraceptivum. Tak trochu mužská verze antikoncepční pilulky: Po několikaminutové malé rutinní operaci pod místní anestezií budete minimálně 10 let "střílet slepými". Žádné stálé následky, kdykoli lze navrátit do původního stavu. Téměř stoprocentní efektivita, vedlejší účinky velice nepravděpodobné a málo nebezpečné.

Testování na lidech je plánováno na r. 2016, běžný prodej 2018.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2047 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne, já su já, já se rozhoduju, já se chovám, já jednám - podle momentální situace a nálady, nenechám se ´programovat´...
Já i zodpovídám...
:-DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samba

Už vidím chlapa, který si to nechá dělat dobrovolně. To podstoupí jen milující muž, nesobecký...tucťákům nikdy nedojde, že i oni by mohli na něco takového myslet, to raděj pošlou svoji ženu desetkrát na potrat, raděj souhlasí s její antikoncepcí, než aby podstoupili sami něco takového. To jsou prostě chlapi. Něco jiného je, když je chlap sám, tak je jasné, že to nepotřebuje, ale zadaný, nebo ten, který střídá ženy by mohl o tom začít vážně uvažovat, protože to není ani bolestivé, ani nebezpečné, teda podle toho, co o tom čtu. No, uvidíme, jak to bude v praxi, času dost....a vidíte to nakonec tady, ještě se ten zázrak ani nevyrábí a už maj trapný výmluvy, už vymýšlejí, proč to nepodstoupit, mě to ale ani nějak nepřekvapuje.

Upravil/a: Samba

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,a ani to neznám.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek