iceT

Pánové,taky byste koukali?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/606603-skryta-kamera-casopis

Jaktože,pány z videa zaujme obrázek na titulní straně a naživo jsou z toho vykulení?

Nejlepší odpověď
tom004

No jo,moc hezké,ale můj děda,a já bych s ním souhlasil, by řekl: "Co je to platné,oko se sice pokochá,ale když si ručka nemůže polahodit.....ách jó. 🙂

Další odpovědi
manon

To by jeden nevěřil, že to s každým tak zamává :) No jo no, co je moc, je moc :) Možná nebýt to na ulici, bylo by zděšení menší :)

briketka10

moc hezký a kvokající bába supér :D

venkovan

Tak tuto otázku co bych dělal jsem si položil již mnohokrát.
Obávám se, že asi nic moc. Asi se usmál a odešel.
Jednak jsem si již zvykl, že podobné situace jsou nahrané a potom když venku pracuji a vedle mne si to dva rozdávají ač vědí, že okolo budou chodit lidi co tam pracují, tak už asi není čím lze překvapit.

anonym

Zřejmě to bude konfrontace představ s realitou. Asi by to se mnou seklo taky.

ten který je

Moc bych necivěl a ani bych nebyl vykulenej protože takové má moje drahá polovička…:-)

quentos

sice u toho nemám zvuk, ale bejt tam, taky bych se pokochal ;{)> nejdřív překvapeně, pak zálibně ;{))>

anonym

nojoooo, naživo je naživo, ale teda mohli tam dát letší babu, tahle byla děsná, to bych spadla z tý lavičky taky 🙂

suaeda

Pravděpodobně bych zareagoval také. Je to asi tím, že na ulici nejsme připraveni něco podobného vidět. Když je člověk na pláži (nuda) tak mu to prostě nepřijde. Tam je to obvyklé a nepřijde nám to.