Avatar uživatele
iceT

Pánové,taky byste koukali?

http://www.stre­am.cz/uservide­o/606603-skryta-kamera-casopis

Jaktože,pány z videa zaujme obrázek na titulní straně a naživo jsou z toho vykulení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, manon, kapka, tom004, suaeda, anonym, Damiana, briketka10, anonym, anonym před 4258 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

No jo,moc hezké,ale můj děda,a já bych s ním souhlasil, by řekl: "Co je to platné,oko se sice pokochá,ale když si ručka nemůže polahodit.....ách jó. 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

To by jeden nevěřil, že to s každým tak zamává :) No jo no, co je moc, je moc :) Možná nebýt to na ulici, bylo by zděšení menší :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

moc hezký a kvokající bába supér :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Tak tuto otázku co bych dělal jsem si položil již mnohokrát.
Obávám se, že asi nic moc. Asi se usmál a odešel.
Jednak jsem si již zvykl, že podobné situace jsou nahrané a potom když venku pracuji a vedle mne si to dva rozdávají ač vědí, že okolo budou chodit lidi co tam pracují, tak už asi není čím lze překvapit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zřejmě to bude konfrontace představ s realitou. Asi by to se mnou seklo taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Moc bych necivěl a ani bych nebyl vykulenej protože takové má moje drahá polovička…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

sice u toho nemám zvuk, ale bejt tam, taky bych se pokochal ;{)> nejdřív překvapeně, pak zálibně ;{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nojoooo, naživo je naživo, ale teda mohli tam dát letší babu, tahle byla děsná, to bych spadla z tý lavičky taky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Pravděpodobně bych zareagoval také. Je to asi tím, že na ulici nejsme připraveni něco podobného vidět. Když je člověk na pláži (nuda) tak mu to prostě nepřijde. Tam je to obvyklé a nepřijde nám to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek