dust8

Pánové, sedáte si na WC při malé potřebě, nebo zvedáte prkýnko?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zvedám prkýnko, protože ve stoje se vyčurám nejlíp, stejně jako Manneken Pis
https://www.a­nimod.cz/out/pic­tures/wysiwig­pro/clanek/sochy­.jpg I když nemám cíl ve velikosti kašny, skoro vždy se strefím. Kromě chvilek škytavky.

Další odpovědi
Kelt

Během dne v práci, jdu na pisoár, to stojím. Když se doma vzbudím v noci, a potřebuji jít na malou stranu, tak sedám, a sedím ve tmě. Někdy se z té malé potřeby stane velká apod.

quentos

Jistěže zvedám prkýnko. Žádnou feministkou se nehodlám nechat zlomit. Když nakapu, tak si to po sobě utřu, kde je problém?

JájsemRaibek

Ráno si většinou sedám, protože ho nedokážu ohnout dolu :D

aliendrone

Hele, jako mnoho jiných věcí i tohle záleží na siituaci. Bohužel Raibekův problém už mne nepotkává tak pravidelně, jak by se mi líbilo (a že se mi to svého času NELÍBILO, chjo, byl jsem mladej a blbej) :( :( :(, ale já jsem v takové situaci nepřišel na jiné řešení. Když si na malou jdu uklidnit nervy, tak si sednu (cigárko, klídek – stát při tom je opruz), jinak obvykle stojím. ZÁSADNĚ si nesedám na pisoár, ani kdyby měl prkénko. ;)

Bývaly i doby, kdy jsem si ulevoval v kleče (tzv. vítězná pozice . prkénko místo věnce), ale to šlo o trochu jinou úlevu. ;) :D :D

zjentek

Nic z toho. Dokud se ruce netřepou, není třepa.

Raibek jenže v sedě si můžeš taky počurat bradu, věř mi.

paul1

Někdy si sedám. Ono to má výhodu, jak říkal Bolek Polívka. U chlapů to bývá někdy problém – postavit se na malou, nebo si sednout na velkou? Ženy to mají jednoduché – posadí se a potom se uvidí