Gregory88

Pánové, nevíte, v čem může být problém, který jsem popsala níž?

Pánové,otázka na vas

Ahoj, s novou známosti jsme skončili v posteli. Nevím co si o jeho chování myslet. Dlouho jsme si povídali, nekdy do pozdního rána..... Pořád hluboce oddychoval. Přišlo mi, že je nervózní.

Když došlo na osahávání, byl ihned připraven. Ale… Chytla mě křeč do nohy a jeho to přešlo. Potom když jsme to zkusili podruhé tak selhal. Prý kvůli kondomů. Upozorňuji, není mu náct. Ale je to 40 lety muž … A do třetice jsme se udělali rukou. Bez problémů. Nepokusil se o styk

Teď nad tím přemýšlím a říkám si, že ho asi nepritahuju. Nebo v čem může být pánové problém??????.

Nejlepší odpověď
dubraro

Tréma. Bojí se selhání a proto selže. Pravděpodobnost je tím vyšší, čím je žena pro něj přitažlivější. Rozumná žena tomu nepřikládá význam a zkusí to znovu.
Kondom je mnoha mužům skutečně odporný a není výjimečné, že při jeho použití nemohou udržet erekci, natož dokončit akci. Sex s kondomem muž pociťuje, jako by do ženy vnikal nějakým cizím, necitlivým předmětem.

Další odpovědi
hapiky

Otázka je na ty, kteří něco podobného prožívají, nebo pro odborníky. Je to ale hodně osobní, já bych to na vebu moc nerozmazával.
Pokud odpovědět, tak někteří používají „k nažhavení“ erotické sexi spodní prádlo".

Kryšpín

Chtíč nefunguje na povel, to většinou dáma nemá problém, zaujme polohu a od určitého věku může 365× v roce.
Může a nemusí být příčinnou, cukrovka, alkoholismus, drogy, cévní onemocnění, léky, imunitní systém, psychogenní problém, na př. myšlenky zaběhnou k jiné přítelkyni, vzpomene si na manželku, trápí jej politika, hodně nebo málo peněz neb budování kapitalismu v české kotlině a řada dalších příčin.

mosoj

Proč si myslíš, že všichni pánové nejsou normální. Mně by se nepostavil ani chlup!

Arne1

Myslím, že dubraro to vyjádřil úpně. Teď to neřeš…
Příště snad tu křeč nedostaneš 🙂 a kdyby – tak si zapamatuj že v případě že má nějaké problémy, je koníček lepší !