Avatar uživatele
ReHu

Pánové, nosíte upnutá trika a mikiny, aby vynikly bicepsy nebo raději pohodlnější – volnější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Rocker před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

spíš volnější. Mé pravidelné každodenní cvičení mi svaly udržuje v pevném stavu, ale žádném „vypracovaném“, nejsem žádnej kulturista a ani o to nestojím, tudíž se s nimi ani nemám potřebu chlubit. Viděli jste btw někdy kulturistu po nemoci? Ze svalů se mu po pár dnech neudržování stane nevzhledné bláto. To radši mít svaly pevné a ne tak viditelné; sice na mé tělo pak neletí povrchní pipiny, ale kdo by o ně koneckonců stál

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Spíš volnější, abych se necítil přiškrcený.

http://th.heh­.cz/1142693m.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

volné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Raději volnější,zase takový bicepsy nemám,abych se s nimi chlubil:-)Spíš mi jde o to,co na tom triku je,většinou mám s metalovými kapelami nebo motorkářské.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nezbeda

Upnuté, at to vyniká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nech tý sranda. Kolik dnešních chlapů má nějaké bicepsy a další trochu pro ženy pohledné svalstvo. Když vidím navlečené „zástupce“ lékařů v těch trikách – Děkujeme, odcházíme (je to správně?), hlavně Hrabovského, či jak se ta postava jmenuje, tak mne je vás děvčata líto, protože jediný sval co tam vyniká je pupek.
Ale mladé děvče v hezkém tričku – to není marné potkat. Ještě, že vás máme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek