ReHu

Pánové, nosíte upnutá trika a mikiny, aby vynikly bicepsy nebo raději pohodlnější – volnější?

Nejlepší odpověď
quentos

spíš volnější. Mé pravidelné každodenní cvičení mi svaly udržuje v pevném stavu, ale žádném „vypracovaném“, nejsem žádnej kulturista a ani o to nestojím, tudíž se s nimi ani nemám potřebu chlubit. Viděli jste btw někdy kulturistu po nemoci? Ze svalů se mu po pár dnech neudržování stane nevzhledné bláto. To radši mít svaly pevné a ne tak viditelné; sice na mé tělo pak neletí povrchní pipiny, ale kdo by o ně koneckonců stál

Další odpovědi
Miroslavst

Spíš volnější, abych se necítil přiškrcený.

http://th.heh­.cz/1142693m.jpg

Michal Kole

volné

Rocker

Raději volnější,zase takový bicepsy nemám,abych se s nimi chlubil:-)Spíš mi jde o to,co na tom triku je,většinou mám s metalovými kapelami nebo motorkářské.

Nezbeda

Upnuté, at to vyniká.

venkovan

Nech tý sranda. Kolik dnešních chlapů má nějaké bicepsy a další trochu pro ženy pohledné svalstvo. Když vidím navlečené „zástupce“ lékařů v těch trikách – Děkujeme, odcházíme (je to správně?), hlavně Hrabovského, či jak se ta postava jmenuje, tak mne je vás děvčata líto, protože jediný sval co tam vyniká je pupek.
Ale mladé děvče v hezkém tričku – to není marné potkat. Ještě, že vás máme.