arygnoc

Pánové: nosíte klobouk?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nosím klobouk a bejzbolku od podzimu do jara.V létě občas slamák.Mám holou hlavu,ale úmyslně.

Další odpovědi
Pantoflak

Málo. Ale když svítí hodně sluníčko tak si slamák vezmu. 🙂

dudu

Pro mne zima začíná pokud je více, než deset pod nulou., to pak nasadím kulicha. Jinak si vystačím s docela bujnou hřívou úměrnou až příliš statnému dvaašedesátiletému starounovi.

oskar

Klobouk byla součást pánského oblečení. Myslím si,že to byla hezká moda.Třeba se to zase vrátí.