uccello

Pánové, našli jste společné téma se svým budoucím tchánem?

Když se chystá návštěva u rodičů přítelkyně, tak jsem už předem nesvůj a nejradši bych zůstal doma a věnoval se něčemu smysluplnému. Zjistil jsem, že jediná věc, kterou máme společnou s jejím tátou je pivo. Jelikož je z vesnice, baví se o řemeslech, stavebních úpravách a kde vyjde levněji to či ono. K tomu připíjí Braníka z petky a je spokojený. Já se dokážu bavit o nových technologiích, počítačích, grafice, sportu a umění. Takže tady máme dva lidi úplně mimo výseč. :) Co s tím? :) Samozřejmě přítelkyně tomu zrovna moc nepomáhá, protože řeší s mámou nějaký rodinný známý, komu se co narodilo tam někde z tetčiny strany atd. Takže jsem opět mimo hru. Jediný, kdo to zachraňuje je její mladší brácha, pro kterýho jsem bůh a který je upřímně rád, že mě vidí. :)

Nejlepší odpověď
Emefej

Já jsem to měl velmi jednoduché, tchána jsem znal dříve, než jeho dceru. Byl to můj tehdejší nadřízený v práci. po čase jsem se seznámil s jeho protivnou dcerkou, nyní je z ní má milá manželka.

Další odpovědi
Nerevarin

Tohle bejvá asi normální. Zkus stočit hovor na něco, co mívá společného většina kluků, nebo chlapů. Sport, auta, pivo. Je celkem jasný, že když je o generaci starší, nebude nejspíš rozumět počítačům (ikdyž neříkám, že starší člověk jim nemůže rozumět). Pokud si z velkého města a on z vesnice, bude znát jiné věci než ty. Co se mě týče, tak bych se třeba od něj něco naučil. Může se to hodit do života.
Doplňuji:
Já osobně se se svým možná budoucím tchánem bavím o práci, autech, hokeji, nebo o politice. Ale s tou politikou opatrně. Pokud cítíš, že byste se nemuseli shodnout, tak to raději vypusť, jinak může dojít k hádkám:D

gecco

Našli…
Když nebylo o čem mluvit (byli jsme na tom podobně, jako ty a tvůj ´skorotchán´), prostě jsme souhlasně mlčeli…
Chlapi v tomto mají velkou výhodu – mohou mlčet, aniž by to znamenalo nějaké negativní vyjádření…
😉

isteron

Ja áno, debatovali sme na témy : koľko zarábam, kde budeme bývať a kde budeme pracovať. Ostatné témy sme preberali neskoršie za pochodu.

marci1

Můj partner tchána nemá a strašně rád by ho měl. ☹ S tchyní jsou kamarádi, mají se rádi a pokecají si třeba i o vyšívání. 🙂
Pokecej si sním o „pravých“ chlapských věcech : pivu, sportu, ženách. Člověk musí být trochu empatický. Zase spolu tak často čas trávit nebudete a o tom, co baví a zajímá Tebe, si můžeš povykládat s přítelkyní,ka­marády, známými apod. 🙂

Drap

Pokud ještě tchán žil, tak jsem s tím nikdy neměl problém. Je potřeba se naučit být přizpůsobivý a umět se bavit o celé škále různých věcí.