Avatar uživatele
uccello

Pánové, našli jste společné téma se svým budoucím tchánem?

Když se chystá návštěva u rodičů přítelkyně, tak jsem už předem nesvůj a nejradši bych zůstal doma a věnoval se něčemu smysluplnému. Zjistil jsem, že jediná věc, kterou máme společnou s jejím tátou je pivo. Jelikož je z vesnice, baví se o řemeslech, stavebních úpravách a kde vyjde levněji to či ono. K tomu připíjí Braníka z petky a je spokojený. Já se dokážu bavit o nových technologiích, počítačích, grafice, sportu a umění. Takže tady máme dva lidi úplně mimo výseč. :) Co s tím? :) Samozřejmě přítelkyně tomu zrovna moc nepomáhá, protože řeší s mámou nějaký rodinný známý, komu se co narodilo tam někde z tetčiny strany atd. Takže jsem opět mimo hru. Jediný, kdo to zachraňuje je její mladší brácha, pro kterýho jsem bůh a který je upřímně rád, že mě vidí. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Emefej, briketka10, marci1, NelieM před 3359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Já jsem to měl velmi jednoduché, tchána jsem znal dříve, než jeho dceru. Byl to můj tehdejší nadřízený v práci. po čase jsem se seznámil s jeho protivnou dcerkou, nyní je z ní má milá manželka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nerevarin

Tohle bejvá asi normální. Zkus stočit hovor na něco, co mívá společného většina kluků, nebo chlapů. Sport, auta, pivo. Je celkem jasný, že když je o generaci starší, nebude nejspíš rozumět počítačům (ikdyž neříkám, že starší člověk jim nemůže rozumět). Pokud si z velkého města a on z vesnice, bude znát jiné věci než ty. Co se mě týče, tak bych se třeba od něj něco naučil. Může se to hodit do života.
Doplňuji:
Já osobně se se svým možná budoucím tchánem bavím o práci, autech, hokeji, nebo o politice. Ale s tou politikou opatrně. Pokud cítíš, že byste se nemuseli shodnout, tak to raději vypusť, jinak může dojít k hádkám:D

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Našli…
Když nebylo o čem mluvit (byli jsme na tom podobně, jako ty a tvůj ´skorotchán´), prostě jsme souhlasně mlčeli…
Chlapi v tomto mají velkou výhodu – mohou mlčet, aniž by to znamenalo nějaké negativní vyjádření…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Ja áno, debatovali sme na témy : koľko zarábam, kde budeme bývať a kde budeme pracovať. Ostatné témy sme preberali neskoršie za pochodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Můj partner tchána nemá a strašně rád by ho měl. ☹ S tchyní jsou kamarádi, mají se rádi a pokecají si třeba i o vyšívání. 🙂
Pokecej si sním o „pravých“ chlapských věcech : pivu, sportu, ženách. Člověk musí být trochu empatický. Zase spolu tak často čas trávit nebudete a o tom, co baví a zajímá Tebe, si můžeš povykládat s přítelkyní,ka­marády, známými apod. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud ještě tchán žil, tak jsem s tím nikdy neměl problém. Je potřeba se naučit být přizpůsobivý a umět se bavit o celé škále různých věcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek