huxa

Pánové, myslíte si, že byste jej překonali? :)

Japonec Masanobu Sato se v San Francisku zúčastnil nejšílenějšího masturbačního maratonu a vydržel tuhle honitbu fascinujících 9 hodin a 58 minut! Stal se tak absolutním vítězem.
Doplňuji:
slyšel jsem, že maximální doba erekce je 7 hodin, potom je vysoké riziko popraskání žil, …
pro světové rekordy se musí položit oběť ;) a deset hodin zas tak dlouho neni…

Nejlepší odpověď
anonym

Ač se může jevit otázka jako exotická, v odkazu se můžete přesvědčit, že ČR už má dvě stříbrné medaile z evropského finále v Londýně a Kodani.
(V diskuzi je pikantní dotaz, proč jsou asi Češi tak dobří?)
Též máme 2 špičky ve světovém klání pokeru a ve sportovním světě jsme považováni za tenisovou velmoc.
Martina Navrátilová drží mezi všemi tenisty světa absolutní rekord v počtu vyhraných turnajů, a to 167 ve dvouhře a 177 ve čtyřhře.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mar­tina_Navr%C3%A1ti­lov%C3%A1

Zdroj: http://www.spor­tvital.cz/spor­t/sport-a-sex/novy-cesky-rekord-v-masturbaci-vice-nez-8-hodin/

Další odpovědi
lukas.zmizik

porota, která to celou dobu kontroluje a sleduje musí být teda samý úchyl

Michal Kole

A přežil to ve zdraví nebo skončil na „ošetření“ v nemocnici ?

muhamed

to je dobrej magor :D

venkovan

Mám pocit, že ještě mám svých pět pohromadě. Pro devět či deset hodin si dovedu vymyslet lepší činnost. včetně těch hodin na trénování.
A cestu ke slávě si umím získat jinak.
Malá drobnost – mám pocit, že před několika lety v této soutěžní kategorii zvítězil nějaký čech.

Drap

Snad jen debil může něco takového absolvovat.

mosoj

Otázka za všechny prachy ( eura).