bobánek

Pánové, máte rádi černovlásky, brunety nebo blondýny? A preferujete dlouhovlásky nebo nakrátko střižené?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mě nezajímá jestli je dotyčná černovláska, brunetka nebo blondýna. Důležité je něco úplně jiného.
Jestli si s dotyčnou člověk rozumí.

Další odpovědi
panenka

A vy máte bobánku rád jaké ženy?

Marsyas

Má přítelkyně má tmavé dlouhé vlasy, ale na tom přeci nezáleží, jak kdo vypadá, nicméně musím se pochlubit, že má láska vypadá skvěle a je úplně úžasná:-)

anonym

Bobobánku,zkuste jí přesunot do názorů,tedy do ankety,at vás zbytečně neseřvou

kropitko

Co zase rejpete!!!,,když se pak ozvu, tak, mě osočujete, že se chci hádat,,,koukám, že se chcete hádat akorát vy,,,,

anonym

Kropítko,nevšimla jsem si že by do vás někdo rejpal,jen jsem poradila uživateli at přesune svou otázku,at ho někdo neseřve to je vše,nikde nebylo uvedeno vaše jméno

Miroslavst

Proč? Bobanek má ženy jako hobby.

anonym

Bobánku omlouvám se nějak jsem vám popletla vaše jméno

kapka

Bobobánek je hezký jméno. 😁