ReHu

Pánové, kupuje dámám svého srdce květiny častěji, než jen k svátku či narozeninám? Prostě jen pro radost?

Doplňuji:
Je vidět, že gentlemani ještě nevymřeli :D.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nejsem sice muž, ale musím pochválit svého bývalého přítele – nosil mi jednu růži na každé rande, vydrželo mu to několit let, ani jednou nevynechal. Doteď nechápu, čím jsem si to zasloužila 🙂

Další odpovědi
PostApMan

U nás začínají být květiny stereotyp, beru je cestou z práce, protože to mám kolem květinářství a nedají se přehlédnout (zapomenout) takže jednou za týden, dva si vzpomenu a potěším :)

quentos

jj, ale zatím mi to bylo prd platný, šlo o neopětované city…

deny555

Čas od času,ale nejenom k nějakému výročí.

pondělí

stříhám a trhám na zahradě,celoročně tam něco kvete,teda pokud mi to dovolí zahradník