salsa verde

Pánové jste horňáci nebo dolňáci?

Doplňuji:
Kerberus já vím ale přece jen 527 dní…to už je dost dávno a jsou tu jiní uživatelé, to bysme mohli přivřít očičko ne? 🙂

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/a-neco-i-pro-pany

Další odpovědi
Drap

Netřídím to, zkrátka pěkná holka je pěkná holka.

anonym

Já jsemuž dávno nasměrován podle snoubenky, čili horňák.
P.S. Salso ty.ty, doma problémy a tady se ti nějak zapalujou lejtka, potřebovala bys asi taky nějakého virtuálního ženicha, aby tě (jéžíš, teď mne napadlo tolik synonym, že raději napíši neutrálně)- uklidnil.
P.S. Zdá se jako by ti ta sobotní Stodolní nestačila ani kdyby byla přecpaná chlapy.

tom004

Jsem pod obojí. 🙂

arygnoc

po tmě je to jedno.
a po padesátce také.

;)
Doplňuji:
vyskoušíme?

anonym

Salso , ja jsem dolnacka … muj virtualni manzel vam to potvrdi… a na Aryho stojim frontu , ale nevim , v jakem roce se " na me dostane ". ! 🙂
P.S. Nas dve tady urcite brzy Adminkove smazou. ! 🙂 -iv-

baghira

A co bys byla raději, kdybychom byli?

casey

rozhodne hornak

VampGirl

Sice nejsem muž, ale snad vám to salso nevadí. 🙂 Já jsem horňačka. 😁 Koukám se na paže a ramena. Líbí se mi silné ruce. 🙂

Kerberus

Jsem nenapravitelná. Toleruji, přivírám obě oči.

salsa verde

Dr.Axl: Stodolní přecpaná chlapy? To ještě neznamená že bych si tam nějakého vybrala 🙂
Ano ano… uklidnil…to je to správné slovo 🙂

salsa verde

arygnoc: po padesátce je to jedno u té dámy nebo je to jedno vám? 🙂
jo to víte že jo vyzkoušíte to jednou a pak byste chtěl zkoušet pořád… 🙂