Avatar uživatele
anonym

Pánové jak žehlíte, když něco provedete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Prostě se omluvím.
Jelikož doma máme práce tak nějak automaticky rozdělené a pomáháme si vzájemně, tak nedělám žádné divadýlko v podobě umělé snahy dělat něco navíc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

I když nejsem pán napíši ti jak si to žehlí můj manžel.ON když si něco chce vyžehlit tak ráno mi udělá kafé i se snídaní a během dne mi dost pomáhá skoro se ode mě nehne opice jedna.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Od té doby co mám kontakt na firmu, která až do domu donese třeba 10 růží (když jsem v práci a polovička doma), tak začínám kytkou/bonboniérou apod. u těch „malých“ prohřešků.

Těch větších jsem zatím moc neměl (nejsem „svatý“, ale snažím se větším problémům s druhou polovičkou vyvarovat), ale posledně zafungovala večeře v Paříži (akce od českých aerolinek, dvě zpáteční letenky, hotel na jednu noc a večeře v luxusní restauraci s výhledem na Paříž za slušně malé peníze), ale to se mi podařil velký průšvih, normálně stačí uklidit dům, dát nádobí do myčky a takové ty „nestandartní věci“ .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nemusí je hodný,jenže nevím co dělá když je věčně pryč.(ale já mu věřím)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

někde jsem čet 20 důvodů, proč je skvělé být mužským. Toto byl jeden z nich – „všechno vyžehlíš obyčejnou kytkou“ ;{)))>

mám tu kliku, že jsem ještě nic žehlit nemusel, leda zamlada takové drobnosti pomocí „služby“ v kuchyni ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Raději mlčím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Snažím se nic neprovádět.
Ale pokud už, dá to hodně práce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek