Kepler

Pánové, jak z takové prekérní situace?

Kdysi dávno jsem slyšel vyprávět Vláďu Menšíka, jak dělal na 1. máje černouška na alegorickém voze (prý kvůli negroidním rysům). Tak ho napatlali nějakým černým maglajzem (vč. rukou) a jemu se začalo chtít strašně čůrat. Bohužel jsem zapomněl jak to dopadlo. Jak byste to řešili vy?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Jiné řešení - jaké?

Opravdový černoch by ho vysunul spodem z nohavice.

Další odpovědi
autacek

Jiné řešení - jaké?

Černoušci mají světlé dlaně, tak že s trochou opatrnosti bys nádobíčko vydoloval bez ztráty kytičky.

aliendrone

Požádal bych o pomoc kolegyni Bílou

Kdyby za to stála. ;) :D :D Jinak jako auťáček. :)

Dochy

Autacek: Nojo, ale jestli měl světlý kalhoty tak problém stále existuje…

aliendrone

Pouze za předpkladu, že si ruce očistí až PO sundání kalhot. Jednoduchou úpravou algoritmu, tedy že si ruce očistí PŘED sudáním kalhot je problém vyřešen! ;) :D :D

Kepler

To je ončo! To je řešení, klidně bych použil cizí kapesník, nebo 10 ubrousků. To víš, já s tím nemám zkušenosti, na alegorickém voze jsem nikdy nebyl, protože mě nevzali ani di Pionýra.

aliendrone

Cožeto? Nevzali tě do Pionýra? Brali přeci KAŽDÉHO, šlo o to, aby člověk měl zaplacené známky v legitimaci (myslím, že šlo o 5Kčs/3 měsíce nebo tak nějak). Takže vzali i mě – jako ostatně bez vyjímky celou třídu! :o

I když… možná mě vzali proto, že jsem byl (a dodnes JSEM) tak KRÁSNÝ (a jak se rusky řekne červená si možná ještě pamatuješ ;) :D :D)

Na alegorický vůz jsem se ale také nedostal, takže nebuď smutný. Dokonce mne nenechali [jako JEDINÉHO!!] ani veřejně složit pionýrský slib (bo jsem někde zašantročil šátek) – což mi tenkrát přišlo VELICE nespravedlivé a možná to stálo u zrodu mé nechuti k bolševickému režimu. :D :D :D