Spartaboy

Pánové, jak se bezbolestně zbavujete nežádoucích chlupů na těle? Nastálo.

Odpovědi
dubraro

Depilačním krémem. Je to bezbolestné, ale není to nastálo.

nyjono

Bezbolestně a nastálo. Chceš to taky hned?
Je to na delší dobu a ne bezbolestně.
Už toho bylo napsáno hodně. Tobě to google neukázal?

mosoj

Letlampou. Když to uděláš rychle je to bezbolestné, ale smradlavé. Tak si vyber.
Zeptej se nějaké ženy, ty to u čičmindy dělají určitě bezbolestně.

Kelt

Proč bych to dělal, platil za to. Jednu dobu jsi in, když nemáš ani chlup, jindy je třeba být přirozený. Odstranění chlupů se říká depilace, ono se to nedělá pilou, ale kdybych se měl zbavit chlupů, tak s nějakou, která by také pila.

Pepa25

Jediné chlupy, které na svém těle považuji za nežádoucí, jsou ty, co mi od určitého věku začaly růst z nosu a uší. Pravidelně je stříhám nůžkami. Z nosu sám, u uší požádám o pomoc manželku.