Miroslavst

Pánové, jak často chodíte k holiči?

Chodili byste častěji?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/214575-salon-chtel-zvysit-trzby-kadernice-zacaly-strihat-nahore-bez.html

Nejlepší odpověď
quentos

no, u těch dvou starých matrón, k nimž chodím, by nebylo o co stát :{))>

jinak mi stačí jednou měsíčně, uměj i parádně upravovat fousy, jsou to holky šikovný, ale holt vysloužilý :{))>

Další odpovědi
bobánek

K takovím holičkám bych chodil každý měsíc.Já chodim k holičce jednou za půl roku.Stejně zachvíli umě nebude co stříhat.:-)

monkey

já se stříhám sám strojkem,je to pro mne rychlé a praktické.občas zajdu ke kadeřnici když se mi nechce stříhat doma a ta mi po té namasíruje a umyje ještě hlavu což je velice příjemné a ano je atraktivní a taky o 15cm vyšší než já:-)