vlastina

Pánové, co tomu říkáte?

http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/studen­tky-maji-nahou-brigadu-uklizeji-bez-satu.html

Nejlepší odpověď
quentos

to by bylo něco, jen na to mít :{)>

Další odpovědi
Martina S.

Před třinácti lety když jsem byla na vejšce jsme jeli s kamarádkou o prázdninách do Itálie ke známému který pracoval na benzince a zaměstnal nás na mytí oken aut jen v plavkách nahoře bez. Dělalo se 12 hodin denně i o víkendu a za měsíc jsem si vydělala v přepočtu na koruny 130000. Neměla jsem žádný plat, jen jsem dostávala jídlo a platil nám ubytování. Všechno jsem si vydělala na dýškách co nám každý dal. Musím říct že si k nám nikdo nic nedovolil a pěkně jsem se opálila a trochu se naučila i Italsky. Už jsem to viděla někde v létě i u nás.

BIGFOOT

No,o méně stydlivé slečinky v dnešní době není nouze.Spíš o ty pěkné a přitom slušné.Nemám rád lehké děvy,je to hnus.BIGFOOT