Pánové a dámy, rádi potkáváte lidi s klobouky jak řídí auto? popř. co se vám na nich nelíbí?

když se tu arignoc tak ptá ;D

Nejlepší odpověď
anonym

Osobne na nich ne … ale vetsinou to jsou ridici svatecni . Nablyskane auto , nikam nespechaji , jedou tricitkou a nikdy nevite , co udelaji za sekundu … i kdyz je uplna rovinka. A kdyz je pred dusickami , tak jejich pocet jeste vzroste. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
led

„Človek v klobúku za volantom má zaparené myšlienky a tým aj pomalšie reakcie. Vyhýbajte sa im.“ K tomu sa hovorí aj ŠPZ jedného mesta.
výňatok z cestných varovaní.
🙂

jendahun

Nosím čepici,protože nemám klimatizaci a otvírám si okno.Jsem náchylný na průvan.Nemyslím,že jsem špatný řidič.Spíš mě děsí vyholené hlavy úspěšných podnikatelů a prcaté malé ženské,napasované za volant obrovského terénního auta.

pokazdejinak

když v zimě řídím sedám do auta v čepici, tak si jí velmi rychle sundavám – mám pocit, že s ní nějak hůř a pomaleji koukám do stran :)

tuan4

Neradi-aspoň tedy já.
Pár jsem jich na silnici už potkal,a jsou opravdu tak nevyzpytatelní jak se říká.
Za jedním z nich jsem kdysi z Kolína až do Prahy-Modřan,jel.Chtěl jsem osobně zjistit co je tohleto zač.
V Modřanech vylezl asi padesátiletý tělnatý pán,když sundal klobouk-byl plešatý.Tak stošedesát centimetrů vysoký,jeho paní neméně impozantní postava-a rozpředla se debata na téma ,,nepřekážení silničnímu provozu''.
Debata zbytečná,protože marná.......zkrátka jsou mezi námi tací,a s tím je nutno se smířit.