aramah

Pani kropitko:

Nemažu otázky! O to se tu stará někdo jiný,ani mi nezajímá kdo.To je tak vše na váš e-mail.

Odpovědi
kropitko

Neptala jsem se, jestli mažete otázky, ptala jsem se, kam zmizela vaše odpověď, jestli jste si ji smazala sama, nebo jestli administrátor, či nějaký uživatel. O nic nešlo, jen mi přišlo divné, že vám odpověď zmizela.

aramah

Nevím jestli mluvíme o té samé otázce,ale hanulka11 tam psala že ji smazala.(Jednalo se o otázku bubca:Jsem slepý nebo jen nevidím?)A před pokud si vzpomínám se jednalo – něco o tom jak se říká těm, kdo šije kalhoty,nebo něco v tom smyslu.Už nevím ,není to první smazaná otázka já to neřeším.

kropitko

Ne tu jsem vůbec nemyslela, myslela jsem Váš příspěvek, že je to jak přes kopírák. Prostě Vaše odpověď zmizela. Tak mě zajímalo, jestli jste to smazala vy, nebo jestli vaši odpověď někdo smazal. To jsme se asi špatně pochopili. Ani nevím, že jste u otázky Hanulky odpovídala, to jsem nestihla zaregistrovat. Kdo tu otázku smazal vím, chápu i důvody, proč byla smazána.
Vlastně skutečně o nic nejde, pokud vám nevadí, že jsou vaše odpovědi mazány, tak je to v pořádku. Mě například vadí, že někdo moje příspěvky maže i když nejsou nijak závadné.

aramah

Když se to stalo poprvé tak mě to spíš mrzelo.Teď jsem fakt zvědavá,můžete říct kdo a proč?Díky

kropitko

Myslíte, kdo smazal otázku Hanulky???

odpověď máte zde,,,,,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-slepy-nebo-jen-nevidim

Kdo smazal vaši odpověď netuším. Proto jsem se ptala, jestli jste si ji náhodou nesmazala sama, pokud by vám ji smazal admin, tak by vám poslal pravděpodobně e-mail. Takže vám tu vaši odpověď musel smazat nějaký uživatel. Já to nebyla, mě se vaše odpověď zamlouvala, ohodnotila jsem ji palečkem. Byla skutečně vtipná a vystihla jste to na 100%. A závadná mi nepřišla, bohužel někomu jinému asi ano.

aramah

Nojo někdo je takový a druhý makový.Mohla jsem se zeptat, jak toto úsloví vzniklo,co vyjadřuje.:DD Jinak nashledanou na odpovědích aramah.

kropitko

🙂