Paní JAHODO,

Přečtěte si všechny moje otázky a odpovědi, všechny otázky a odpovědi druhých a posuďte to všechno ne rozumem,ale SRDCEM.ZDRAVI vás ZAJ-PO.
Doplňuji:
Doplnění administrátora:

Příspěvek, který není otázkou, je v rozporu s Kodexem uživatele a byl proto uzamčen.

V případě opakování budou obdobné příspěvky mazány.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Milá Zaj-po,

myslím, že jsem se k Vám vyjadřila dost jasně. Srdcem jsem Vám to napsala, protože kdyby to srdcem nebylo, zaručeně by jste to poznala. Vše co jste napsala, by jste si měla vzít k srdci právě Vy. Podívala jsem se a uviděla, že jste ten rozruch vyvolala Vy. To, že Quentos neodpověděl na Vaši otázku ohledně hubnoucího čaje neznamenalo, že mu musíte VEŘEJNĚ hned psát, proč neodpověděl. Tím jste vyvolala rozruch. Než to psát veřejně, jste to mohla napsat Quentosovi do e-mailu. V profilu má totiž tu možnost, že mu e-mail zaslat můžete. Hádat se tu nechci a ani nebudu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jahoda

P.S.: Tuto zprávu, která je určena pro mne, jste mi mohla také napsat do e-mailu a nepsat to zde-veřejně. Pokud mi budete chtít něco napsat, klidně můžete, ale napište to prosím do e-mailu. Děkuji