Paní annas,dnes máte svátek a tak Vám přeji vše nelepší,jak se Vám daří?

je již více chladněji a i za to Vám dékuji ,už kvůli našim FRETKAM,bylo na ně již příliš vedro a musela jsem je dost často schlazovat.Máme dokonce jednu FRETULKU v očekávání
a tak pro ni to bylo moc špatné.již máte pokoj od té paní?
Zdraví Vás ZAJ-PO

Nejlepší odpověď
anonym

vsecicko nelepsi,hodne zdravicka,las­ky,pratel,poho­dy preji annas

Další odpovědi
annas

ZAj-PO, děkuji. Zatím se paní neozvala, trochu jsem na ni zapomněla. Když jsem šla dnes do města, volila jsem jinou cestu, abych se s ní náhodou nestřetla.

Dnes se už krátí, rána budou chladnější, takže snad i Vašim zvířátkům se bude dařit líp.

chose

Také Vám přeji vše nejhorší aby se Vám vyhnulo!!!

oskar

Svatá Anna chladno z rána.Doufám,že to pravda nebude.Také se připojuji a přeji vše nejlepší.

BENYTA

I ode mně – vše jen hezké,a TO CHCE KLID!
Nikdo nestojí za Vaše pocuchané nervy…

mojitek

…také přeji vše nejlepíííí 😉

PS: a dekuji Vam za ty palce nahoru…

anonym

I ja se pripojuji se zdravim a spokojennosti k Vasemu svatku.

mirlin

Také se připojuji k přání hezkého svátku.
Dˇ za palec mirlin

annas

Děkuji všem za přání.